Strona Główna - witaj!Zobacz wpisy
Wpisz się!Konkurs WWW - forumweb.prv.pl

Kamigawa

Dział ten zawiera opis wykreowanego w orientalnych klimatach świata fantasy - Kamigawy, czyli dosłownie "boskiej rzeki" (kami to bóstwo, duch, zaś gawa - rzeka), podzielonego na baśniowe krainy i zamieszkanego przez fantastyczne stworzenia, opisane w kolejnych działach.

Trzy Wcielenia Bohatera

Opowiadanie mojego autorstwa, stanowiące ciekawe nawiązanie do głównego wątku opowieści o Kamigawie - konfliktu bogów ze śmiertelnikami. Przedstawia historię przemiany stojącego po stronie ludzi herosa Susanoo w ... sami zobaczycie. Zostało wyróżnione (ax equo 1. miejsce) w głosowaniu na najlepszy artykuł fantasy przez nieistniejący już serwis MTGStore.pl (forum stanowiące jego namiastkę znajdziecie pod adresem www.mtgstoreisntdead.prv.pl)

Krwiożercze ogry

...to opis jednej z najbardziej przerażających, okrutnych i brutalnych ras, której panowanie rozciąga się od zatęchłych trzęsawisk Bagna Takenuma po skute lodem szczyty Łańcucha Sokenzan.

Podstępne nezumi

Artykuł ten ma za zadanie przybliżyć nieco rasę przewrotnych i chciwych szczuroludzi, prawdziwej plagi wiata bogów i śmiertelników.


Nowy layoucik - co o nim sądzisz?
Super! To jest to!

Robi wrażenie. Naprawdę niezły jak na domową witrynę

Jest taki sobie...

Jednym słowem? Do d...Liczba odwiedzin strony w nowej szacie graficznej: